Nazwisko i imię Stanowisko Adres mailowy

Ewa Czech

p.o dyrektor zarządzającej

czech.ewa@gfo.pl

Taida Szczepańska-Podumis

dyrektor Sopockiego Autonomicznego Liceum

podumis.taida@gfo.pl

Nazwisko i imię Przedmiot Adres mailowy

Andrzejczak Anna               

język niemiecki

andrzejczak.anna@gfo.pl

Bruska Elżbieta

matematyka

bruska.elzbieta@gfo.pl

Ćwikałowska-Grudzińska Hanna

biologia, klasa 1

cwikalowska.hanna@gfo.pl

Gadomska Jolanta

język polski, wiedza o kulturze

gadomska.jolant@gfo.pl

Godziniec Jakub

historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

godziniec.jakub@gfo.pl

Gumienny Piotr

matematyka, opiekun kl. 3

gumienny.piotr@gfo.pl 

Hinc Ewa

religia

hinc.ewa@gfo.pl

Kleban Agnieszka

wychowanie fizyczne

kleban.agnieszka@gfo.pl

Kseniak Tomasz

wychowanie fizyczne

kseniak.tomasz@gfo.pl

Marta Kras

biologia, poziom rozszerzony, kl.2-3

kras.marta@gfo.pl

Łęgowska Ewelina

fizyka 

legowska.ewelina@gfo.pl

Makaruk Mirosław

wychowanie fizyczne

makaruk.miroslaw@gfo.pl

Przychodzeń Ewa

chemia

przychodzen.ewa@gfo.pl

Ruszkowska - Macur Małgorzata

historia sztuki

ruszkowska.malgorzata@gfo.pl

Szczepańska-Podumis Taida

język niemiecki

podumis.taida@gfo.pl

Szmarowska Jarosława

język angielski

szmarowska.jaroslawa@gfo.pl

Wach Michał

wychowanie fizyczne

wach.michal@gfo.pl

Wilczek Magdalena

język angielski, opiekun kl.1

wilczek.magdalena@gfo.pl

Woldrich Piotr

informatyka, podstawy przedsiębiorczości

woldrich.piotr@gfo.pl

Zalewski Paweł

geografia, przyroda

zalewski.pawel@gfo.pl

Zielinska Helena

język polski, etyka, opiekun kl.2

zielinska.helena@gfo.pl

Zygmunt Hanna

język hiszpański

zygmunt.hanna@gfo.pl