Nazwisko i imię Stanowisko Adres mailowy

Andrzejczuk Paweł

dyrektor zarządzający Sopockich Szkół Autonomicznych,

dyrektor Sopockiego Autonomicznego Liceum

andrzejczuk.pawel@gfo.pl

Nazwisko i imię Przedmiot Adres mailowy

Bernuy-Kotlenga Gladys              

język hiszpański

bernuy.gladys@gfo.pl

Bruska Elżbieta

matematyka, opiekun klasy 1

bruska.elzbieta@gfo.pl

Ćwikałowska-Grudzińska Hanna

biologia

cwikalowska.hanna@gfo.pl

Gadomska Jolanta

język polski, wiedza o kulturze, opiekun klasy 1

gadomska.jolanta@gfo.pl

Gumienny Piotr

matematyka

gumienny.piotr@gfo.pl 

Hinc Ewa

religia

hinc.ewa@gfo.pl

Kleban Agnieszka

wychowanie fizyczne

kleban.agnieszka@gfo.pl

Kotarski Sławomir

WOS, historia

kotarski.slawomir@gfo.pl

Kras Marta

biologia

kras.marta@gfo.pl

Krzemińska-Lewandowska Ewa

język angielski

krzeminska.ewa@gfo.pl

Łęgowska Ewelina

fizyka 

legowska.ewelina@gfo.pl

Makaruk Mirosław

wychowanie fizyczne

makaruk.miroslaw@gfo.pl

Molisz Małgorzata

geografia

molisz.malgorzata@gfo.pl

Przychodzeń Ewa

chemia

przychodzen.ewa@gfo.pl

Ruszkowska - Macur Małgorzata

historia sztuki

ruszkowska.malgorzata@gfo.pl

Szczepańska-Podumis Taida

język niemiecki

podumis.taida@gfo.pl

Szmarowska Jarosława

język angielski

szmarowska.jaroslawa@gfo.pl

Wach Michał

wychowanie fizyczne

wach.michal@gfo.pl

Wilczek Magdalena

język angielski, opiekun kl.2

wilczek.magdalena@gfo.pl

Woldrich Piotr

informatyka, podstawy przedsiębiorczości

woldrich.piotr@gfo.pl

Zielinska Helena

język polski, etyka, opiekun kl.3

zielinska.helena@gfo.pl

Zygmunt Hanna

język hiszpański

zygmunt.hanna@gfo.pl