Nazwisko i imię Stanowisko Adres mailowy

Andrzejczuk Paweł

dyrektor zarządzający Sopockich Szkół Autonomicznych,

dyrektor Sopockiego Autonomicznego Liceum

andrzejczuk.pawel@gfo.pl

Nazwisko i imię Przedmiot Adres mailowy

Bernuy-Kotlenga Gladys              

język hiszpański

bernuy.gladys@gfo.pl

Bruska Elżbieta

matematyka, opiekun klasy 3G

bruska.elzbieta@gfo.pl

Durka Adrianna

matematyka

durka.adrianna@gfo.pl

Gadomska Jolanta

język polski, filozofia, opiekun klasy 3P

gadomska.jolanta@gfo.pl

Hinc Ewa

religia

hinc.ewa@gfo.pl

Karczewska Katarzyna

biologia, geografia

karczewska.katarzyna@gfo.pl

Kleban Agnieszka

wychowanie fizyczne

kleban.agnieszka@gfo.pl

Kotarski Sławomir

WOS, historia, opiekun kl. 2

kotarski.slawomir@gfo.pl

Krzemińska-Lewandowska Ewa

język angielski

krzeminska.ewa@gfo.pl

Łęgowska Ewelina

fizyka, opiekun kl. 1

legowska.ewelina@gfo.pl

Makaruk Mirosław

wychowanie fizyczne

makaruk.miroslaw@gfo.pl

Przychodzeń Ewa

chemia

przychodzen.ewa@gfo.pl

Szczepańska-Podumis Taida

język niemiecki

podumis.taida@gfo.pl

Szmarowska Jarosława

język angielski

szmarowska.jaroslawa@gfo.pl

Wach Michał

wychowanie fizyczne

wach.michal@gfo.pl

Wilczek Magdalena

język angielski

wilczek.magdalena@gfo.pl

Woldrich Piotr

informatyka, podstawy przedsiębiorczości

woldrich.piotr@gfo.pl

Zawadzka - Giza Jolanta

edukacja dla bezpieczeństwa

giza.jolanta@gfo.pl

Zielinska Helena

język polski, etyka

zielinska.helena@gfo.pl