Szanowni Państwo!

W celu umówienia się na konsultację z nauczycielami SAL prosimy o kontakt mailowy.

Nazwisko, imię

Przedmiot

Adres mailowy

 Andrzejczak Anna

język niemiecki

 andrzejczak.anna@gfo.pl

Bruska Elżbieta

matematyka

bruska.elzbieta@gfo.pl

Ćwikałowska-Grudzińska Hanna

biologia, klasa 1

cwikalowska.hanna@gfo.pl

Gadomska Jolanta

język polski, wiedza o kulturze

gadomska.jolanta@gfo.pl

Godziniec Jakub

historia, wiedza o społeczństwie, historia i społeczeństwo

godziniec.jakub@gfo.pl

Gumienny Piotr

matematyka, opiekun kl.3

gumienny.piotr@gfo.pl

Hinc Ewa

religia

hinc.ewa@gfo.pl

Kleban Agnieszka

wychowanie fizyczne

kleban.agnieszka@gfo.pl

Kras Marta

biologia

kras.magdalena@gfo.pl

Kseniak Tomasz

wychowanie fizyczne

kseniak.tomasz@gfo.pl

Łęgowska Ewelina

fizyka

legowska.ewelina@gfo.pl

Makaruk Mirosław

wychowanie fizyczne

makaruk.miroslaw@gfo.pl

Przychodzeń Ewa

chemia

przychodzen.ewa@gfo.pl

Ruszkowska-Macur Małgorzata

historia sztuki

ruszkowska.malgorzata@gfo.pl

Szczepańska-Podumis Taida

język niemiecki

podumis.taida@gfo.pl

Szmarowska Jarosława

język angielski

szmarowska.jaroslawa@gfo.pl

Wach Michał

wychowanie fizyczne

wach.michal@gfo.pl

Wilczek Magdalena

język angielski, opiekun kl.1

wilczek.magdalena@gfo.pl

Woldrich Piotr

informatyka, podstawy przedsiębiorczości

woldrich.piotr@gfo.pl

Zalewski Paweł

geografia

zalewski.paweł@gfo.pl 

Zielińska Helena

język polski, etyka, opiekun kl.2

zielinska.helena@gfo.pl