Szanowni Państwo!

W celu umówienia się na konsultację z nauczycielami SAL prosimy o kontakt mailowy.

Nazwisko, imię

Przedmiot

Adres mailowy

Bernuy - Kotlenga Gladys

język hiszpański

bernuy.gladys@gfo.pl

Bruska Elżbieta

matematyka

bruska.elzbieta@gfo.pl

Ćwikałowska-Grudzińska Hanna

biologia

cwikalowska.hanna@gfo.pl

Gadomska Jolanta

język polski, wiedza o kulturze, opiekun kl. 1

gadomska.jolanta@gfo.pl

Gumienny Piotr

matematyka

gumienny.piotr@gfo.pl

Hinc Ewa

religia

hinc.ewa@gfo.pl

Kleban Agnieszka

wychowanie fizyczne

kleban.agnieszka@gfo.pl

Kotarski Sławomir

WOS, historia

kotarski.slawomir@gfo.pl

Kras Marta

biologia

kras.magdalena@gfo.pl

Krzemińska-Lewandowska Ewa

język angielski

krzeminska.ewa@gfo.pl

Łęgowska Ewelina

fizyka

legowska.ewelina@gfo.pl

Makaruk Mirosław

wychowanie fizyczne

makaruk.miroslaw@gfo.pl

Molisz Małgorzata

geografia

molisz.malgorzata@gfo.pl

Przychodzeń Ewa

chemia

przychodzen.ewa@gfo.pl

Ruszkowska-Macur Małgorzata

historia sztuki

ruszkowska.malgorzata@gfo.pl

Szczepańska-Podumis Taida

język niemiecki

podumis.taida@gfo.pl

Szmarowska Jarosława

język angielski

szmarowska.jaroslawa@gfo.pl

Wach Michał

wychowanie fizyczne

wach.michal@gfo.pl

Wilczek Magdalena

język angielski, opiekun kl. 2

wilczek.magdalena@gfo.pl

Woldrich Piotr

informatyka, podstawy przedsiębiorczości

woldrich.piotr@gfo.pl

Zielińska Helena

język polski, etyka, opiekun kl. 3

zielinska.helena@gfo.pl