Sopockie Autonomiczne Liceum

Aleja Niepodległości 739A, Sopot 81-838

Tel. (058) 550 - 14 - 76, Fax (058) 551- 37- 49; mail: ssa.sekretariat@gfo.pl

Nr konta: Bank Millenium S.A. 45 1160 2202 0000 0000 3356 6650 

 

 

Siedziba Sopockiego Autonomicznego Liceum

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny,

ul.Polna 16-20, Sopot 

 

 

zespół zarządzający:
Ewa Czech - p.o. dyrektor zarządzająca SSA, pełnomocnik Gdańskiej Fundacji Oświatowej ds. szkół i placówek czech.ewa@gfo.pl
Taida Szczepańska-Podumis - dyrektor SAL, podumis.taida@gfo.pl

nauczyciele: 
adresy mailowe [kliknij tutaj]

sekretariat:
Anna Lipigórska - sekretarka, lipigorska.anna@gfo.pl                                                                                                                                                                                                                          Anna Chrostowska - asystentka dyrektor zarządzającej, chrostowska.anna@gfo.pl

księgowość:

Agnieszka Mogielnicka - księgowa, mogielnicka.agnieszka@gfo.pl 
Magdalena Lica - specjalista ds. kadr, płac i rozliczeń, lica.magdalena@gfo.pl

administrator dziennika elektronicznego "Librus":
Piotr Woldrich - woldrich.piotr@gfo.pl

inspektor ochrony danych:
iod.ssa@gfo.pl

contentmap_plugin