W jaki sposób wykorzystać swój talent, rozwijać się i przynoszosić pożytek społeczności?

27.10.2022 uczniowie klasy 4. uczestniczyli w konferencji "Talent dla wspólnoty", w trakcie której wysłuchali interesujących wykładów oraz wzięli udział w  dyskusji panelowej.

Misją konferencji "Talent dla wspólnoty" jest zmiana świadomości społecznej oraz budowanie kultury sprzyjającej odkrywaniu i rozwijaniu indywidualnych uzdolnień Polaków. Chodzi o lepsze niż do tej pory dostrzeganie i docenianie młodych ludzi, obdarzonych ponadprzeciętnym czy wybitnym potencjałem, a także zmotywowanie pozostałych do odkrywania pasji i pomnażania talentów. Konferencja przyczyni się do upowszechniania wśród rodziców, nauczycieli szkolnych i akademickich, dyrektorów placówek oświatowych i pracowników oświaty, świadomości, że talent osoby jest nie tylko atutem kariery zawodowej jednostki, ale również dobrem cennym dla narodu, państwa, gospodarki, kultury, społeczeństwa obywatelskiego. Każdy ma talent (indywidualny potencjał), warto go odkrywać i pomnażać w rodzinie, w szkole, na uczelni czy w społeczności lokalnej.

Warto obejrzeć pełen materiał z konferencji: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=shrJwNat3jA

Zapraszam do fotorelacji

Jolanta Gadomska