Dziękujemy Wam, za wspaniałe 3 lata, niezastąpione towarzystwo w szkole, jak i poza nią. Przez pandemię straciliśmy możliwość wspólnego spędzenia wielu pięknych chwil, ale dzięki temu każda z tych, które miały miejsce, wydaje się niezapomniana.

Wszystko zaczęło się od wycieczki integracyjnej i różnych, mniej lub bardziej wysublimowanych wybryków, a skończyło na wielu znajomościach i pięknych wspomnieniach, których część udało nam się uwiecznić.

Mimo tego, że niedługo już was tu nie będzie,  musimy pamiętać o tym, że relacje budowane latami nie kończą się z dnia na dzień. Będzie nam Was brakowało, ale wierzymy też że znajdziecie swoją własną drogę do szczęścia.

Zebraliśmy już wiele pięknych wspomnień, a teraz nadszedł czas na tworzenie kolejnych…

Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystości zakończenia roku szkolnego kl. 3G

Uczniowie klasy 3P