W trosce o bezpieczeństwo uczniów Gdańska Fundacja Oświatowa podjęła decyzję o zawieszeniu zajęć szkolnych we wszystkich prowadzonych przez siebie szkołach i placówkach począwszy od dnia 12 marca 2020r. do 25 marca 2020r.

W związku z powyższym informujemy, że proces edukacji będzie realizowany w formie zdalnej. Oznacza to, że nauczyciele będą kontaktować się z Państwem i uczniami w formie elektronicznej oraz przekazywać zadania edukacyjne do zrealizowania w domu.

Zwracamy się do rodziców z prośbą o współpracę w zakresie monitorowania sposobu spędzania czasu przez uczniów oraz realizowania przez nich zadań edukacyjnych.Sekretariat szkoły będzie nieczynny do 13 marca, natomiast w dniach 16-25.03.2020r. będzie czynny w godzinach 9:00-14:00.

Paweł Andrzejczuk, dyrektor zarządzający Sopockimi Szkołami Autonomicznymi

(11.03.2020 r.)