Dzisiaj gościliśmy w SAL Mikołaja Renowickiego, licealistę z Warszawy,  laureata olimpiady projektów społecznych "Zwolnieni z teorii". Sądząc po reakcjach to niezwykle inspirujące spotkanie może zaowocować wkrótce kolejnym ciekawym projektem, którego autorami będą nasi uczniowie i ... nauczyciele :-). https://zwolnienizteorii.pl/

Zapraszamy do galerii zdjęć 

Taida Szczepańska-Podumis

(17.09.2021)

Malbork zdobyty!

Dziś 2 SAL spędziła większość dnia na zamku krzyżackim w Malborku. Pogoda dopisała, przewodnik był znakomitym fachowcem. Z prawdziwą przyjemnością oglądaliśmy samą budowlę, wystawy bursztynu i broni. Informacjom i ciekawostkom nie było końca. Nie tacy źli byli ci krzyżacy, skoro na południowym tarasie uprawiali piękne róże... No i pewnie założyli tego McDonald'sa blisko zamku:)

 

 Zapraszamy do galerii zdjęć:)

Sławomir Kotarski

(15.09.2021)

Dla nas każda uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego to niezwykle ważny moment. Zarówno my, uczniowie, jak i wy, nauczyciele, przychodzimy tutaj z sercami pełnymi nadziei. Każdy dzień nauki to odkrywanie naszych pasji, potencjałów oraz ciekawości świata, która w nas drzemie. Chcemy, aby godziny spędzone w klasach naszej szkoły były dla nas przepustką do jak najlepszej przyszłości i przygotowaniem do spełnienia naszych marzeń. Bo właśnie to jest najważniejsze – abyśmy wszyscy odnaleźli swoją wymarzoną drogę i nią podążali.

Sławomir Kotarski

(1.09.2021)