Z radością informujemy, że Kamil Manowiecki (kl. 3) oraz Mateusz Kleban (kl2 G) zostali wyróżnieni przez pryzydenta Sopotu stypendiami, Kamil za swoje osiągnięcia sportowe, a Mateusz w związku ze swoją działalnością jako wolontariusz.

GRATULUJEMY STYPENDYSTOM!

Dyrekcja i nauczyciele SAL

(27.10.2020)

Serdecznie gratulujemy Hubertowi Matejukowi z kl. 2P i Wojtkowi Trapkowskiemu z kl. 2G uzyskania Stypendium Prezesa Rady Ministrów!

Wasza wytrwała praca i konsekwencja w podejmowaniu trudów intelektualnych zaowocowały tym szczególnym ogólnopolskim wyróżnieniem!

Jesteście w elitarnej grupie 376 młodych Polaków, którzy chcą i potrafią rozwijać w liceum swoje różnorodne kompetencje: matematyczne, przyrodnicze i społeczne:)

 

Dyrekcja i Nauczyciele Sopockiego Autonomicznego Liceum

(9.10.2020)

Z przyjemnością informujemy, że Kamil Manowiecki otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów! Gratulujemy! Jesteśmy dumni! 

 

 

Paweł Andrzejczuk (1.10.2019r)

 

28 listopada 2018r. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. 

Miło nam poinformować, że stypendium Premiera otrzymała uczennica naszej szkoły Kalina Kuzia z klasy III.

Jesteśmy dumni i gratulujemy !!!

 

Taida Szczepańska - Podumis

dyrektor

Sopockiego Autonomicznego Gimnazjum

i Sopockiego Autonomicznego Liceum

(28.11.2018)

Z radością informujemy, że Kamil Manowiecki, uczeń klasy 1 naszego liceum, otrzymał Stypendium Prezydenta Miasta Sopotu za wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Taida Szczepańska-Podumis, dyrektor Sopockiego Autonomicznego Liceum

(28.10.2018)